Věříme, že nejlepší revír
v České republice...

Novinky

Pravidelné zarybněni 2021

Pravidelné zarybněni 2021

Vždy po dvou letech tak i letos koncem března jsme opět vysadili čtyřicetihlavé hejnko kapříku  50/50 šupináč , lysec o pruměrné váze 13 kg pro velice kvalitní zarybnění jezera a jako budoucí potenciál kvalitního zarybnění. Hospodář jezera Vrbenský. (trans_show_article)
Kapitální šupík 30,2 kg

Kapitální šupík 30,2 kg

Zdravím přátele našeho jezera. Ve středu 20.9.2017 byl na lovném místě č.1 chycen zatím největší kapr, nádherný šupík kterého jsem sám vážil na cejchované dig. váze měl úctyhodných 30,2 kg lovec Vladimír Sadílek. Byl uloven v 17,30 hod. zdraví správce J.V. K.Richtr. (trans_show_article)
Listopad 2016

Listopad 2016

Od 1. listopadu 2016 jsme našim stálým zákazníkům rybářům umožnili prodloužením sezony a lov ryb za zvýhodněnou cenu a to za polovinu - tj. 500 kč za 24 hodin. (trans_show_article)

Září 2016 - nová násada kaprů.

       Koncem září 2016  jsme obohatili naši obsádku zdejších kaprů o další násadu  geneticky krásných a hlavně mladých kaprů s velkým růstovým potenciálem . Jedná se o kapry z výborného chovu v celkovém počtu 65 kusů , váhové kategorie 8,5 kg do 14 kg . V  70 procentech v zastoupení je forma- kapr šupinatý a v 30 procentech  kapr hladký a lysec. Věříme žě v budoucích rybářských sezonách zajistí tito kkapři vadle našich zdejších vekých ryb krásné ulovky našim rybářům. Hospodář jezera Vrbenský K.… (trans_show_article)
Mladé kuličky na jezeru

Mladé kuličky na jezeru

   Po každoročním hnízdění a počítání přírustků - Lysek, bukáčků, slípek zelenonohých, kachen divokých, potápek malých a roháčů mi nedalo ukázat mladé kuličky labutě která má u nás jako ostatni druhy vodního ptactva dostatek klidových rákosových úseků k hnízdění a odchovu potomků. (trans_show_article)
Mladí ušatí strážci jezera

Mladí ušatí strážci jezera

      V měsíci dubnu 2016 jsme na naše jezero přivezli nové kamarády a budoucí hlídače , jsou to nástupci původních německých ovčáků kteří jezero střežili od roku 2002 do roku 2014 . Pejsek a fenka s PP jsou velice šikovní a věříme že přispějí k ochraně a nám správcům budou opět dobrými kamarády po mnoho let.  (trans_show_article)
Podzimní násada štiky obecné

Podzimní násada štiky obecné

V měsici listopadu 2014 jsme vysadili na jezero Vrbenský 105 kusů štiky obecné v délkách od 70cm do 120cm za cílem udržení bílé ryby na rozumném stavu a potřebám jezera.Tyto štiky jsou geneticky krásně rostlé s velkým růstovým potenciálem. Věříme že uspokojí potřeby rybářú lovícím na našem jezeře a přinesou mnoho adrenalinových zážitkú při lovu dravých ryb. (trans_show_article)

Nově nabídka nástrach J.Těšínského-Jet Fish

 Od měsíce května 2014  jsme po častých dotazech  rybářu , rozhodli zařadit do nabídky možnost zakoupení nástrah J.Těšínského-JET FISH. V nabídce jsou boilies řady Legend range v různých přichutích a složení, dále boilies plouvoucí-Pop Up v základnich velikostech a atraktivních příchutích,obalovací těsta,sprejové dipy,tekuté atrakt-dipy a boostery. Tato malá nabidka osvědčených a zde na jezeru vrbenském velice dobře fungujících a osvědčených nástrach bude sloužit jako doplněk naší nabídky rybářu… (trans_show_article)
trans_gotopage: 1 2