Služby a prostředí

Lovná místa

Podél břehů osmihektarového jezera bylo vytvořeno šest zcela samostatných lovných míst pro dva rybáře - č. 1, 2 ,5, 6.  pro tři rybáře č. 3 a 4 . Každé z nich je minimálně 100m od sebe pro nikým nerušený klid  rybáře a každé je vybaveno oboustranným vysutým molem.

K dispozici jsou dřevěná WC,  odpadkové koše,  prostory pro stavbu bivaků, zemní plastové cladničky pro krátkodobé uchováni potravin. Dále na všech lovných místech jsou věšáky kryté střískou pro zavěšení saku s nástrahou-boiliesem jako ochrana před deštěm a hlodavci a další infrastrukturou nenásilně začleněnou do přírodního prostředí.  Jezero je kolem dokola obrostlé hustým pobřežním pásem rákosin což je velmi hodnotná přírodní čistírna vody jezera.  Lovná místa jsou upravena posypem kačírku ,břehy a zadní opěrné terasy upraveny lomovým kamenem a jinými nezbytnostmi pro komfort lovících rybářů na našem jezeře.

Přijímací prostor a zázemí

Přijímací prostor je vybaven hlídaným parkovištěm s cvt kamerami,  shromaždištěm s vývěskami, nonstop sprchou se stále teplou vodou ,odpočinkovým mistem pro rybáře, centrálním mrazícím boxem pro uchování mražených nástrach atd. Dále pak centrálním srubem pro správce a bezpečnostní službu jezera.

Lodě, zařízení a vybavení

K dispozici je možnost pronájmu loděk včetně echolotu, uložení cenných předmětů v trezoru u správců a po dohodě nabídka profi fotografie úlovku a možností odeslání elektronickou poštou. Rezervace lovných míst povolenek lze zajišťovat telefonicky, či elektronickou poštou.Možnost nabití akumulátoru pro pohon lodního elektromotoru,akumulatory echolotu,fotoaparatu,mobilních telefonu atd.Máme zde i malou dílnu pro menší opravy a tímtou pomoci rybářum z menších nesnází spojených s lovem na našem jezeře.

Správci areálu

Správci areálu jsou členy rybářské stráže s kvalifikací hospodáře a profesionální rybáři. Objekt je střežen kamerovým systémem napojeným na pult centrální ochrany.